2016 m. paroda “Šviesa + Statybos” (Light + Building – The World’s Leading Trade Fair for Lighting and Building Services Technology) – pasaulyje pirmaujanti paroda “Apšvietimo ir Statybos paslaugų technologijos”, kuri tarnavo kaip pateikimo platforma 2 626 dalyviams. Šioje parodoje parodos dalyviai pristatė savo kompanijas ir paslaugas apšvietimo ir statybos srityse. 

216 610 lankytojai aplankė parodą vykusia šiemet Vokietyjoje Frankfurt/Main mieste. Kiekvienas lankytojas turėjo galimybę gauti informaciją apie naujausias tendencijas ir naujoves šių pagrindinių eksponatų sektoriuose: Architektūrinis apšvietimas ir projektavimo apšvietimas, techninės apšvietimo ir lempų, komponentai apšvietimo technologija ir aksesuarai, šviestuvai, techninio apšvietimo specialių programų (avarinis apšvietimas), apšvietimo valdymas, techninių patalpų ir biuro apšvietimas, parduotuvių ir architektūros apšvietimas, lauko apšvietimas / gatvių apšvietimas. Dekoratyvinis apšvietimas: modernus dizainas, lauko apšvietimas namuose ir sode. Dekoratyvinis apšvietimas: klasika. Energiją vartojančių pastatų sistemos sprendimai ir elektros instaliacija / pastato infrastruktūra, elektros instaliacija ir tinklo technologijas, dizainas orientuotas į elektros instaliaciją ir statybos sistemos technologiją, namų ir pastatų automatizavimas. Speciali laida: Skaitmeninis pastatas.Verslo sektorius: Statybos valdymas, elektrotechnika, apšvietimas.

Parodos “Šviesa + Statybos” organizatorius “Messe Frankfurt paroda GmbH”.

Daugiau informacijos apie vykusią parodą – http://www.expodatabase.com/tradeshow/light-building-the-worlds-leading-trade-fair-for-lighting-and-building-services-technology-22766.html

Kompanija EKOLUX džiaugiasi turėjusią galimybę aplankyti parodą  “Šviesa + Statybos” (Light + Building – The World’s Leading Trade Fair for Lighting and Building Services Technology).

Sekanti paroda – The next Light + Building will be held from 18 to 23 March 2018.

 http://light-building.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/willkommen.html