О нас

Bendrovė EKOLUX buvo įsteigta 2009 m. Pagrindinė EKOLUX veikla yra susieta su dirbtiniu apšvietimu. Projektų įgyvendinimui yra naudojami inovaciniai, energiją taupantys sprendimai bei technologijos, kurios padeda sumažinti elektros energijos suvartojimą bei įgyvendinti įvairius techninius uždavinius. Remiantis sukaupta 6 metų patirtimi apšvietimo srityje esame pasirengė aptarti ir rasti geriausią ir priimtiniausią sprendimą, kuris patenkintu užsakovo lūkesčius ir reikalavimus įgyvendinant apšvietimo projektą.

Mūsų siūlomi produktai pradedant nuo lempos iki ypač galingų prožektorių yra gaminami Shenzhen (Kinija) gamyklose esant bendrovės EKOLUX kontrolei. Įgyvendinant nestandartinius bei specifinius projektus esant poreikiui galimi testavimai ir gaminimas specialių dirbtinio apšvietimo gaminių.

Šviestuvų korpusų gamyba bei surinkimas yra atliekami Kinijoje. Šviestuvų elektros komponentai, LED šviesos diodai, maitinimo šaltiniai, optika ir kontrolės sistema komplektuojami priklausomai nuo disponuojamo biudžeto bei pagal iš anksto suderintus užsakovo techninius reikalavimus. Tai reiškia, kad kiekvieną šviestuvą galima komplektuoti tiek aukšto lygio elektros komponentais, tiek ekonominio lygio. Visą mūsų bendrovės siūloma apšvietimo produkcija lydi laboratorijose patvirtinti failai, kuriu pagalba yra atliekami apšvietimo lygio skaičiavimai. Atveju, kai atlikti teoriniai skaičiavimai nustatantys apšvietimo lygį skirsis nuo faktinio, gauto po apšvietimo montavimo darbų, daugiau nei 10 %, visos išlaidos yra kompensuojamos bendrovės EKOLUX. Visa siūloma produkcija yra sertifikuota.